| chiftelutacrocanta a întrebat:

Unde vi se pare mai plictisitor? La Bloc sau la casa? Mie la bloc.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu stau la casa si mi se pare ok. Dar majoritatea persoanelor la care merg in vizita stau la bloc. Si pot sa zic ca ma simt bine, gasesc ceva in mediul ala care totusi imi lipsea. N-as sti sa zic exact ce.

| RAY a răspuns:

La bloc clar, mai merg pe la unii la bloc e trist iesi afara esti pe strada

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Man tu ai o paranoia nu se uita nimeni urat, de ce ai obsesia asta?

| gemeni6226 a răspuns:

Nicaieri nu e plictisitor daca iti gasesti ceva de facut si amici cu care sa comunici.

| Anonimuserr a răspuns:

La bloc mi se pare mai plictisitor, asta clar. Sunt de acord cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti plictisi acasa oriunde ai sta. Ai putea sa iesi si talica mai mult din casa pe o raza mai mare de 1 km.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

la bloc, normal
blocurile sunt plictisitoare
și miros urât
și sunt plictisitoare
și miros urât

| Foxyyyy a răspuns:

Ambele sunt la fel de ok pentru mine, nu mi se par plictisitoare.

| aCek1ng a răspuns:

Depinde unde sunt amplasate happy
Personal la bloc mi se pare mai plictisitor