| anonim_4396 a întrebat:

Unde va petreceti vara? Mai sunt persoane care nu au fost la marea noastra? happy

Răspuns Câştigător
| ReZiSTorr a răspuns:

Sincer am fost o singura data la mare.Am fost am vazut ce si cum e.Nu m-as mai duce.Probabil voi merge la munte pe maxim 2 zile

29 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Marea de la noi e jalnică și cu niște prețuri de-ți vine să râzi cât pot să fie de nesimțiți. cu banii dați aici te duci în străinătate și primești condiții, respect și bun simț pentru banii ăia, ai ce vedea și vizita. la noi ce naiba faci? auzi manele din 7 părți și vezi cazinoul din Constanța laughing

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

A iar de mers la mare nu merg anul ăsta niciunde, nu ies din țară din cauza situației. intenționăm să vedem zona Cheile Nerei, facem un traseu de câteva zile. În rest, reuniuni random sau pe unde om mai pleca așa aiurea câte o zi-2

| Emma30555 a răspuns (pentru Adry05):

Poți încerca Vama Veche, Corbul, Vadu, 2 mai, e lumea mai ok sau era pana de curând, dar sunt mai mult spre genul hippie, rock

| Adry05 a răspuns (pentru Emma30555):

Da, știu, Vama și Costinești sunt pentru tineret și dacă vreau să merg la mare pentru distracție cu-n grup de prieteni aș alege una din astea 2, dar condiții nu poți să zici că sunt pentru ce primești. dacă vrei să mergi în cuplu sau cu familia, exclusiv pentru relaxare și/sau vizitat pe lângă plajă chiar n-are rost să alegi România

suntserios
| suntserios a răspuns:

Anu asta o sa zic pas la vacanta. E prea complicata situația.noroc ca am fost anul trecut cat sa imi ajunga

| SilentRain a răspuns:

Acasă, adio Constanța sad

| gabicoo a răspuns:

La mare nu am fost de pe vremea lui Nea Nicu! Eu prefer muntele!

| Curious2 a răspuns (pentru gabicoo):

Cati ani aveti, dom' profesor?

| gabicoo a răspuns (pentru Curious2):

50+

| Emma30555 a răspuns:

Eu merg la mare la noi în tara destul de des, 3 ore cu mașina nu mi se mai pare mult de mers. Odată ce prinzi gustul marii nu o sa te mai poți lăsa, dar depinde de genul tău, eu de exemplu prefer mai mult marea decât muntele, îmi da energie, ma binedispune și bineînțeles mai e și distracția de noapte dacă ești deschisa către asa ceva și dacă exista atmosfera și anturajul potrivit, dar dacă nu ti place aglomerația și nebunia sunt și stațiuni liniștite, mai sălbatice gen Corbul sau Vadu, dacă ști sa înoți e cu atât mai bine dar cu atenție, marea e și periculoasa când sunt valuri, curenți dar presupun ca știai acest lucru

| Nemessys a răspuns:

Da.

| Apokales a răspuns:

Sper ca acasa, n-am chef de nicio plecare.

| Panamax a răspuns:

La Marea noastra este tiganie si mizerie la preturi de statiuni adevarate.

| anonim_4396 explică (pentru Panamax):

Am auzit azi ca e mai scump decat in Ibiza.

| aumih16 a răspuns:

Nu au toti posibilitatea sa se duca la mare! din pacate! in ziua de azi sau astazi mai bine zis spus fiindca banul vorbeste! si acum sincer ce sa vezi la noi la plaja! la mare! numai burtosi din astia! parca sunt cocalari! iti este si sila cand ii vezi cum vorbesc se exprima! etc! pitipoance numai vorbesc! si apoi oricum romanul nostru era invatat cu Bulgaria! Turcia! Germania! Franta! Italia! Spania! Anglia! etc! la noi numai este nimic frumos cum era odata! sa iti faca placere sa vii! cu draga inima! acum in vreme de pandemie! ma tem ca romanului nu o sa ii mai pese de mers la mare! la plaja! cu pandemia asta!

| CleanHeart a răspuns:

Urma sa plec cu prietenii vara asta dar am zis sa mai treaca pandemia.

| alexalx1234 a răspuns:

Sunt din Constanța si iti spun cu mana pe inima ca iei cea mai proasta decizie daca vrei sa vi aici. E mizerie insuportabila si tiganie maxima. Gunoaie pe oriunde mergi si apele de la plaja necuratate de alge. Mai degrabă as merge la munte.

| anonim_4396 explică (pentru alexalx1234):

Vedeam acum pe TV ca Veronica si Viorel au fost la mare, sunt mai slab decat ei happy Nu am vazut decat muntii din ardeal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În munții și pădurile Bucovinei. Cea mai frumoasă mi se pare Brodina, pentru cei interesați. happy La mare nu am fost niciodată, din păcate... sad M-aș bucura să o pot vizita, dar nu în sezonul estival.

| gabicoo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai drepate! Dar anul ăsta Bucovina e de evitat! La noi a fost epicentrul crizei Covid-19 din Românica!

| anonim_4396 explică (pentru gabicoo):

Sperăm că până la anul se vor îndrepta lucrurile, ca turismul să nu aibă prea mult de suferit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,nu am fost la mare anul asta.Mai bine stau acasa de cat sa iau un covidlaughing
Sincer, eu prefer să merg la munte, aer curat ♡

| brokxy a răspuns:

Îmi petrec vara în pat

| Carolina1972 a răspuns:

Da,mai sunt persoane. Eu nu am fost, dar imi doresc mult sa merg vara asta...sad

| anonim_4396 explică (pentru Carolina1972):

Nici eu nu am fost, hai sa mergem noi 2 sa spargem gheata laughing

| Carolina1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

????

| anonim_4396 explică (pentru Carolina1972):

Tu ești acea zeița a frumuseții din poza? Daca da sa ști că ești o prezență adorabila pe acest site, când îți văd poza mă topesc... ziceam sa mergem noi 2 daca tot nu am fost niciunul.me & my beauty Carolina...

| anonim_4396 explică (pentru Carolina1972):

Acum am văzut că ai iubit sorry, o zi faina.winking

| ioan452 a răspuns:

Eu mi-o petrec la munca. Nu am mai fost intr-o vacanța de vreo 7 ani. Stai liniștit mai is care nu au fost la mare.Nu toți își permit.