| Maria1300 a întrebat:

URGENT! Hey TPU! Ieri am fost la piscină și am învățat puțin să înot sub apa. Ideea este că eu îmi doresc să pot sa inot mai mult de 3 m fara sa ma opresc. P.S Apa e mica, aprox.70 cm deci nu ma inec. Cum pot sa invat sa inot mai bine si cum fac pluta? Va rog un procedeu simplu! DAU FUNDA! Va rog rapid pentru. ca si azi la ora 15 merg! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lorena7712 a răspuns:

Cum sa iti explic. nu iti mai fie frica de apa. Cu pluta doar te lasi pe spate si atat. o sa plutesti singura deasupra apei daca stai calma si nu te agiti daca la inceput ai impresia ca te scufunzi. Iar cu inotatul e la fel, incearca sa dezvolti rezistenta si sa nu iti fie frica.
Bafta!

1 răspuns:
Întrebări recente