| YumiSukinanda a întrebat:

URGENT URGENT URGENT URGENT! pe stardoll am da la cineva sa-mi faca tinuta, am cautat un de ala.stilist.ce-o fi, si mi-a facut-o, costa 406 points, si nu aveam atatia bani, aveam doar 40 si m-am dus sa fac. si cand am dat inapoi, nu mia mai aparut! cum pot s-o fac so recuperez? va rog! era extrem de superba! cum so recuperez? sau unde sa dau? sunt speriata! ajutati-ma...va rog! funda+vot URGENT

8 răspunsuri:
| anonima01 a răspuns:

In primul rand nu stiu cum poti sa platesti cu points fiindca alea-s puncte si in al doilea rand cum ai pus pe cineva sa iti faca o tinuta? Nu stiam ca se poate si de ce nu vorbesti cu stilistu sa ti-o mai trimita odata?

| YumiSukinanda explică (pentru anonima01):

Pai...nu stiu.deci.nu stiu prea cum sa-ti explic.da-mi idulk tau prin mesaj privat si vb pe mess

| anonima01 a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Hai sa vb pe stardoll ca idul nu-l dau k?

| YumiSukinanda explică (pentru anonima01):

.cum te cheama pe stardoll?

| anonima01 a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Ana99kid uh?

| YumiSukinanda explică (pentru anonima01):

Aliploaie2

| anonima01 a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Asta e ala de stardoll?

| Sasha187 a răspuns:

Nu poti sa o mai recuperezi.Din pacate se pare ca a expirat