| OnlyTheScript a întrebat:

va rog sa ma ajutati sunt speriata e urgent! la good empire mi-a aparut o fereastra pe care scria asa: Oferta ta a expirat. Furnizorul a ( nu mai stiu ce legat de bani). Totusi vei pastra rubinele pe care le-ai cumpara. de ce mi-a aparut asta? sunt speriata va rog e urgent!

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Imi poti da prin mesaj datele contului sa verific, dar in principal vad ca este unjoc de tip mmorpg ceea ce inseamna ca cineva te-a batut sau un admin ti-a facut ceva. Nu te speria ca banii virtuali ( daca nu ai date detalii cont si restul) nu sunt la fel ca banii normali.

| OnlyTheScript explică (pentru MeConstantine):

What? ce zici tu acolo?! scuze dar ideea e ca am primit mesajul aala si totusi nu am nici un rubin bagat in cont si nici email nu am primit. daca "as fi cumparat rubine" ar fi trebuit sa primesc un email prin care sa confirm nu? am dreptate sau nu?

| MeConstantine a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Da ai dreptate, dar cred ca te-ai lamurit pana acuma de asta