| DanielleDaniaD a întrebat:

Urgentza! Cine ma poate ajuta si pe mine cu ceva? de fiecare data cand vreau sa dau un comentariu imi apare "Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici" am dat click pentru. a se retrimite emailul de confirmare dar nu am primit nici un email, cine ma poate ajuta?crying

Răspuns Câştigător
| Raluuuuu a răspuns:

Pai intra la e-mail si vezi ca ai mai multe categorii...cauta spam si da clik acolo ca trebuie sa apara. exact asa am patit si eu.'[-- pupici
sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate se intampla asa fiindca nu ai facut confirmarea inregistrarii pe tpu. Cand te-ai inregistrat pe tpu ai primit un mesaj, in contul tau de email, pe care l-ai indicat, prin care se cerea sa confirmi inregistrarea. Daca nu ai facut asta atunci cauta mesajul in acel cont, deschide-l si da clic in locul indicat din mesaj. Dupa aceea n-ar mai trebui sa ai probleme. Succes si numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Defecțiuni tehnice ale server-ului sau trebuie să-ți schimbi tu browser-ul.
Pa, pa.

| RS4 a răspuns:

Verifica la spam, nu in inbox!

| Deniisze a răspuns:

Asta apare pentru ca nu ai confirmat adresa de e-mail.
Intra pe amil la tine la spam, nu la inbox si cauta acolo TPU...
Si vezi ca in e-mail o sa apra un link ceva pentru confirmare big grin
Dai click si confirmi cintul si gata kiss
Sper ca te-am ajutat!
Deea.

| Ingerash a răspuns:

Am patit si eu asta, e-mailurile de confirmare le primesti la spam

| DanielleDaniaD explică:

Multumesc tuturor, toti m'ati ajutat:X nu stiu cui sa'i dau fundasad