| Grasu17sl a întrebat:

Cu ce asemanati adolescenta?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu o femeie care sta prea mult in oglinda incercand sa atinga perfectiunea fizicaoh go onTotul in adolescenta se rezuma la aparante. Vreau sa cred ca la maturitate nu va fi asa.Chiar vreau

| madalicious a răspuns:

Cu niste seminte. La inceput ai niste seminte bune, ceea ce inseamna o adolescenta, o perioada buna, dupa care dai peste o samanta stricata. O problema! Apoi dai peste una nu tocmai buna. Adica prietenii falsi, si dezamagirile din dragoste, si familie. Si tot asa, fiecare samanta insemnand altceva. La sfarsitul adolescentei dai peste o samanta buna, sau una foarte stricata. Atunci intri la maturitate. Sigur drumul adolescentei daca dai peste o samanta scrum te face sa treci direct la maturitate. straight face

| crrinnaaa a răspuns:

Cu o jucarie de plus care ti place la nebunie te joci cu ea treci prin diferite momente impreuna si la un moment dat te maturizezi si realizezi ca acea jucarie s-a stricat si nu mai e buna de nimic dar iti vei aduce aminte de zilele in care va jucati impreuna

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nimic. Doar cu o perioada a vietii. O perioada in care incepi sa te gandesti la consecinte. Nimeni nu o sa te mai scuze cu fraze gen "e copil, n-a stiut."