| anonim_4396 a întrebat:

Va plac filmele indiene? FilmuI meu preferat indian e LANTUL AMINTIRILOR-iar melodia aia de la inceputul filmului e cu adevarat superba(o ascult mereu) happy Dar muzica indiana va place?winking

Răspuns Câştigător
| cipri08 a răspuns:

@danniDeeDee melodia se chema Yadon ki barat. Filmul l-am vazut si eu, la cererea parintilor, si chiar daca este de prin anii '70, ideea si firul actiunii este foarte interesant.

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac. M-am uitat si eu la destule. E frumos. Si muzica lor imi place. E linistitoare. Ma face sa simt ca sunt contopit cu natura.

| ImmortalQueen a răspuns:

Si mie imi plac mult filmele indiene...

| daniDeeDee a răspuns:

Imi plac filmele indiene.big grin

cum se numeste melodia despre care vorbesti? happy

| Deea a răspuns:

Vagabondul milionar:X
este un film extraordinarhappy
muzica indiana nu prea ascultbig grin

| costymaximus a răspuns:

Mie imi place "Prietenii mei elefantii", un film din care poti extrage multe.

| Victoria a răspuns:

Filmele indiene sunt favoritele mele. Pur si simplu le iubesc. Preferatul meu este Vandana, ascult zi de zi melodiile, in special acelea cu cei doi :X De asemenea, imi plac foarte mult Articolul 420, Vagabondul, O floare si doi gradinari, Lantul amintirilor si Prietenii mei, elefantii. Muzica indiana ocupa un loc aparte in mp3-ul meu :X

| robert08 a răspuns:

Imi plac si filmele si muzica indiana cred ca am vreo 500 de melodii indiene cine vrea id:bluepanther220 am si muzica indiana mai moderna inluente pop dance etc

| Din Mine Zboara Doar Fluturi :) a răspuns:

Imi plac foarte mult filmele indiene love struck si muzica love struck
Filmul preferat-Fanaa love struck love struck
kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum se numeste piesa aia. sad e de la inceputul filmului.Am downloadat filmul si numai asa o asc mereu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si mai ales cele noi le-am vazut a[roa[e [e toate articolul420 [riet... mei elefanti toata lumea este a mea... en fin toate ma fascineaza muzica indiana

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele mai superbe filme indiene e cu SALMAN KHANwinking parerea meawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu imi place lantul amintirilor imi place triunchiul iubirii de pe national tv e cel mai tare filmul si mereu ascult melodile lor:X:X
imi place muzica indiane dar nu toate doar de dragostewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap foarte mult ma inervat odata netu si am lot o tableta de nurofen rosu vrsta mea 15

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cele mai frumoase filmele indiene merg la sufletul oricui

| EllaLuv a răspuns:

Le ador pur si simplu! Sunt preferatele mele!

| giany41691 a răspuns:

Imi plac la nebunie filmele cu Salman Khan.am vazut toate filmele lui... iubesc muzica indiana.