| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult! Se apropia ziua de nastere a unei profesoare de nota 1000+ si as vrea un mesaj deosebit.Dar nu luat de pe google.Cel mai frumos raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| cookie01 a răspuns:

La multi ani, doamna profesoara! Sper ca aceasta zi sa fie inceputul unei schimbari de bun augur in viata dumneavoastra, precum a insemnat pentru noi prima zi in care ne-ati fost profesoara. Modul unic prin care ne-ati facut sa intelegem chimia ne-a format atat o baza temeinica a materiei cat si o personalitate puternica. In continuare va doresc: Multi, multi ani sa ne traiti! Si olimpici sa claditi.
Sper sa iti placa.

3 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Noi la profa de mate i-am facut un tort cu o ecuatie pe el https://www.facebook.com/....../photo.php
voi puteti pune o formula chimica

| cookie01 a răspuns:

Ce fel de profa e, de ce materie? Conteaza mult asta.