| YumiSukinanda a întrebat:

Vine o fata sa doarma la mine, o prietena, si nu stim ce sa facem distractiv, adica, avem 13 ani, si parintii sunt acasa crying da ma rog ei nu puteau sa lipseasca, ce putem face sa ne distram? CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Filme,muzica, dans, farse la telefon, o petrecere-n pijamale.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Păi, vă puteti juca diferite jocuri cum ar fi Monopoly, puteti asculta muzica, sa vizionati un film, să faceti farse la telefon.

| Crucified a răspuns:

Mai fato nu mai minti TPU-ul ca ai 13 ani! Esti chiar stresanta. Stiu ca ai de abia ai facut 12 ani.
Iesiti si voi pe afara. Hai pa. Nu ne mai stresa.

| YumiSukinanda explică (pentru Crucified):

Da taci tu din gura nu ti-am cerut parerea da cibine te crezi eu doar am pus o intrebare nu-i treaba ta ca zic cati ani am sau de astea vaiii iti gasesti tu sa comentezi cred ca ti-e prea bine

| Crucified a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Te supara adevarul?batting eyelashes

| YumiSukinanda explică (pentru Crucified):

Nu draga, ma superi tubatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......-mai-buna/

http://www.tpu.ro/......bune-idei/

Sunt luate de pe TPU, dar ai de unde lua idei mai multe!:)
PaPa!

| dia733 a răspuns:

Eu as zice sa va uitati la un film de groaza mancand popcorn, sa iesiti pe afara(daca-i vremea buna) sa va machiati, sa va rujati legate la ochi, faceti PARTY intre fete ascultand muzica, etc.
Sper ca te-am ajutat!happy
Bafta cu petrecerea!happy

| claudiulihor a răspuns:

Eu ma distrez jucand remi, carti, piss, catan, nu te supara frate, adevar-provocare, individul sau individa. Vezi tu.

| OtakuAmi a răspuns:

Pai puteti sa ascultati muzica, sa va spuneti secrete, sa discutati despre anumite lucruri. Si mai puteti si sa faceti amestecuri cu dulciuri. Inghetata amestecata cu ciocolata si jeleuri e bunawinking. Sper ca te-am putut ajuta.