| YumiSukinanda a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber asa de curiozitate?

15 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Ma joc Campfire legends smug

| YumiSukinanda explică (pentru daηă):

E vreun joc de pe facebook?

| oana2000 a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Daa dar catee... sunt foarte multe : sims the social, farmville, citiville, etc. multeeeeeeeeeeeeeee:p

| daηă a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Nu.E un joc cu obiecte ascunse si e foarte interesant. happy

| YumiSukinanda explică (pentru daηă):

Este pe net, sau joci cu prietenii? happy

| daηă a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Nu.Nu este nici pe internet si nici nu-l joci cu prietenii.Este pentru PC.Are o poveste foarte interesanta.Cauta`l pe youtube.

| WeeD a răspuns:

Curiosii mor mai repede...

| CrazyTeenager a răspuns:

Sport.

| RagingZeus a răspuns:

Desenez, sunt la liceul de arte, clasa de arhitecturawinking
Dar tu?

| YumiSukinanda explică (pentru RagingZeus):

Am intrebat ca sa mai vad...ou felicitari! pentru ca esi la liceul te arta!

| davidtm a răspuns:

Salut.eu in timpul liber,ma joc Counter-Strike,navighez pe TPU, ma plimb cu bicicleta.
Pa, pa.

| IoanaMra a răspuns:

Hm.nu prea am timp liber! Dar cand am ma uit pe net, sau citescthinking

| Lilvayctor a răspuns:

Eu de exemplu stai aproape tot timpul pe net. Fara el ca fara apa!winking

| myhaella922 a răspuns:

Nu prea am timp liber...dar atunci cand il am. tund amicile, ascult muzica, ma uit la tv si vb la telefon.dar nu in ultimul rand ma intalnesc cu iubitu meutongue

| iceman12 a răspuns:

Eu ma duc la fotbal sau umblu pe net