| chivas21 a întrebat:

Voi ce ziceti de Vampiri exista sau nu? Aici am citit ultimele 15 lucruri pe care nu le stiam despre vampiri http://gossipromania.blogspot.com voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu exista vampirism in modul in care e prezentat in filme si povesti. Cred ca ideea e prezentata destul de corect pe acel blog.

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu cred ca exista vampiri, doar zombie exista. Am vazut eu.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu exista vampiri, ci oameni care se cred vampiri si nu pot supravietui fara sange (zic ei).

| mecfoy a răspuns:

Depinde de ce crezuri ai tu. Nu am citit blog-ul acela, dar nu exista dovezi ca ar exista, dupa umila mea parere este o idee comerciala si cam atat. Daca totusi crezi in vampiri, sa ai mereu 2 kile de usturoi la tine, doar asa, in caz ca ar vrea sa te atace unul prin suprindere.

| JoinTu a răspuns:

Da exista vampiri si sunt chiar sub patul tau si vor sa iti suga sunt o multime de vampiri sub pat asa ca ai grija nu te uita sub pat!

| laara a răspuns:

Niste ...psihopati eeek laughing)