| Windsong90 a întrebat:

Voi sunteți compatibili din punct de vedere al zodiilor cu iubitul/iubita voastră?

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu prea cred in asa ceva. Eu cred ca doua persoane se plac din punct de vedere al comportamentului, al caracterului, in niciun caz din punct de vedere al compatibilitatilor intre zodii.Asta e parerea mea...

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Se pare că da happy
Daaar... având hobby să studiez caracteristicile zodiilor, pot să spun că (şi din experienţă proprie) contează într-o oarecare măsură şi ascendentul pe care îl au cei doi din relaţie happy

| DakotaRoyse a răspuns:

Se pare că da happy

| KySyB3B3 a răspuns:

Nup,dar nu am incredere in asta deoarece mama cu tatal meu[nu se potrivesc deloc din punct d vedere al zodiilor] dar ei iz de 20 de ani impreuna si nu s-au certat deloc.la fel si la sora mea.iar eu cu prt meu ma inteleg ff bine.si ne potrivim.[parerea mea si a prietenilor]:X.Deci nu trebuie sa ai incredere in zodiac.nu intodeauna.

| JustUs4ever a răspuns:

Nu, dar ne iubim si ne intelegem extraordinar de bine si asta este tot ceea ce conteazawinking