| raisssa a întrebat:

Credeti in compatibilitatea zodiilor? preferati o persoana care sa va semene, din punct de vedere al caracterului, sau care sa va completeze?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu conteaza neaparat asa ceva. Pentru mine conteaza persoana. Nu refuz sa ies cu o fata ca vezi tu, nu corespunde in zodiac. Astea sunt chestii asa, usor influentabile in sensul ca depindem de ele. Ne facem iluzii in relatii datorita lor.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu cred in asa ceva.Sa ma completeze, sa ma inteleaga, sa ma asculte, sa fie langa mine mereu, sa ma iubeasca. Dar nu asta vrem cu totii?hee hee
Nu depinde de zodiiwinking

| mrsolo a răspuns:

Da eu cred in compatibilitatea zodiilor, de multe ori mi s-a intmplat sa se intample ce scria la compatibilitate, eu sunt scorpion si am aceas orgoliu cum zice si la compatibilitate. Nu doresc neaparat o persoana care sa imi semene pentru ca nu cred ca e pregatit pamantu pentru cineva care sa imi semene.

| sorin_7050 a răspuns:

Imi plac persoanele care sa-mi faca contraru mie, incearca si o sa-ti palca, respect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in compatibilitatea zodiilor.ar insemna ca eu trebuia sa fiu sotia lui brad pit.ca sunt cel mai compatibil cu el. dar eu sunt barbat si sunt heterosexual.atunci cum? o fi el femeie? dar in compatibilitatea caracterului da. adica unul care sa ma completeze si cu care sa formez un intreg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aloo familia popesc da udes mama si tata? in pod? las ca sun mai pe seara? aloo familia popescu? da undes mama si tata in gradina? lasca sun mai pe seara? aloo familia popesc1q

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred in zodii fiindca in zodiacul meu zice ca ziua mea norocoasa este marti da de fapt e ziua mea ghinionista!