| MeAndMe1000 a întrebat:

Unii dintre voi, pentru ca eu pun exercitii in loc de intrebari credeti ca fac teme de vacanta. Dar nu e asa! Eu mi-am terminat temele de vacanta la engleza, iar acum vreau sa vad daca si voi sunteti de acord cu mine.
Daca va plac exercitiile mele atunci, uite inca unul, de data aceasta unul mai simplu:
Aranjati urmatoarele litere astfel incat sa iasa niste cuvinte in engleza:
1.riewtn
2.pnsrig
3.nuautm
4.lapro
5.sedesrt
6.intfeansros

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna.
Eu apreciez gestul tau happy
Dar iti recomand sa nu mai dai exercitii pe site. Unii vor intelege gresit, iar altii nici macar nu vor sa le facawinking
Aici este un loc unde ceri ajutor, nu dai exercitii.
Te rog sa nu iei raspunsul meu sub forma de rau happy

| 愛日本 a răspuns:

ştii de ce unii credem că sunt teme, pentru că temele sunt marcate ca SPAM »» raportare. de aceea mai mulţ dintre noi suntem aşa ♥

Pa, pa

| Sicmao a răspuns:

Copil obsedat de carte, get a life.

| MeAndMe1000 explică:

Dragii mei, asta e utimul exercitiu pus de mine pe acest site.Va pop.

| ThєOηlyOηє a răspuns:

1.winter
2.spring
3.autumn
4.polar?
5.deserts
6.chiar nu am idee