| maryelena a întrebat:

Vorbeam aseara cu un baiat pe mess cu care urmeaza sa fim impreuna, si i-i-am deschis camera web sa ma vada, vorbeam ce vorbeam si mi-a zis sa-mi scot tricoul, si eu i-am zis ca nu, ce naiba a innebunit? nici macar nu ne cunoastem, la care el a tot insistat si tot nu am vrut, pana la urma s-a suparat a zis ca imi cere si el un lucru pentru prima data si eu nu il ascult.
Si eu i-am zis: Sti ce eu nu sunt o zdreanta, ca sa ma dezbrac la web, asa ca mai bine lasa-ma in pace, si el a zis ca nu mi-a zis nimic rau doar a vrut sa-mi scot tricoul si atata tot... si mi-a zis ca, cum pot sa spun asa ceva cand eu sunt iubita lui si nu zdreanta lui.
Nu prea l-am inteles! De ce a insistat atat de mult sa-mi scot tricoul? si de ce mi-a zis ca sunt iubita lui? cand noi inca nu suntem impreuna abia maine seara ne vom intalni pentru prima oara.

24 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Pai, la inceput, sigur ca iti zice iubita. Urmeaza faza cu zdreanta dupa ce esti cu el si vede ca ai ajuns pres inaintea lui. Nu cred ca va fi cazul tau! A vrut probabil sa te incerce, este un cinic, un psihopat, a vrut sa scape de tine? E posibil orice. Poti sa te intalnesti cu el, dar sa fii atenta. Niciodata nu poti sa stii ce intentii are un astfel de om! Daca acum, ca nici nu v-ati intalnit, iti cere asa ceva, ce-ti va cere mai tarziu? Ar fi capabil, poate, de orice!(sunt eu mai prapastioasa, dar ce afli din media e de speriat cand vezi ce patesc unele femei!)

| Floreenofficial a răspuns:

Este cam periculos sa iti dai intalnire cu tipi dubiosi de pe net...nu as vrea sa fii dezbracata cu forta de el. :-s

| Razvan a răspuns:

Din seria:"coclari online"oh go on
Da-i ignore. Te considera proprietate personala si parasutaraised eyebrows

lolita
| lolita a răspuns:

Iti voi da un sfat: nu te intalni cu el, nu este un baiat serios.

| antonia09 a răspuns:

Da este foarte trist dar adevarat. Este plin internetul de asfel de persoane bolnave dupa "sex".
Trebuie sa stii cum sa pescuiesti persoanele care sunt demne de toata increderea. Eu daca as fi fost in locul tau l-as fi invitat sa se uite singur la web-chat-uri daca simte nevoia sa se descarce sexual.

| RainDrop a răspuns:

Cand iti mai cere, ia-ti inca un tricou!
Frate, asta-i disperici, sau ce?
In locul tau las duce la re-animare!
El cre'ca vrea sa fiti impreuna numai pentru.

| Mina a răspuns:

E bine ca ai vazut inainte de a fi cu el ce fel de baiat este. Bine ca nu ai facut-o! Sfatul meu este sa il ignori! Cine stie ce obsedat este! Sau poate nu era singur, era cu prietenii lui si sperau sa vada si ei ceva "live". Numai nebuni in lumea asta. Nici nu mai sti in cine sa ai incredere!

| Good Cat a răspuns:

Eu in locul tau m-as fi dus si mi-as mai fi luat un tricou. Si l-as fi scos pe primul... dar... surpriza!

Pai poate a zis ca esti iubita lui ca ii place de tine si chiar vrea sa fie cu tine, dar si aici e cu 2 taisuri. Pe mess nu poti "citi" un om...asa ca ai grija poate are vreun gand ascuns. Da, recunosc nu am incredere in oamenii de pe net.
Si zici ca s-a suparat cand ai zis ca nu ti-l scoti... din chestia asta eu iti zic ca nu are rost o relatie viitoare. Eu nici nu m-as mai intalni cu el. Prima data pentru ca imi cere sa ma dezbrac, desi nu lucrez la videochat si pentru ca se mai si supara ca nu o fac.

| trafikantu a răspuns:

laughing) hahahahhaahahhaahhaah

| catthshshshs a răspuns:

Doamne... Sfatul meu este sa nu te intalnesti cu astfel de specimene. Si eu am trecut prin ceva asemanator acum cateva luni, nici nu ma cunostea dar deja mi se adresa cu "iubito"!
Apoi mi-am dat seama ca el vroia doar sex. Eu zic sa ii faci papucii inainte sa suferi prea mult pentru ca e clar ca nu are ganduri curate cu tine.
Daca avea putin respect pentru tine, atata timp cat te vede ca pe iubita, ti-l arata.Nu e normal ce face el. Nu ii pica in capcana ca e pacat de tine, esti fata, iar fetele sunt foarte naive.Bafta!

identitate
| identitate a răspuns:

A insistat pentru ca a vrut sa vada daca esti fraiera sau nu si daca mai are rost sa se intalneasca cu tine. Daca ati fi impreuna,
ar fi treaba voastra ce faceti, dar asa a fost un test!happyDoar tricoul? Chiar crezi ca se oprea la el daca il scoteai?!big grin
Dar totusi...chiar daca nu ti-ai dat tricoul jos insa te intalnesti cu el azi, esti fraiera!happy

| Vallutza a răspuns:

Hm...baietii astia... faceai o mare prostie daca te dezbracai.nu trebuie sa te dezbraci pentru el daca nici macar nu va cunosteti face2face si nu poti sa ai incredere in el, nu stii niciodata unde pot ajunge pozele cu tine, si cat o sa te afectezewinking

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Iti dai seama de ce a vrut sa iti scoti tricoul ca sa iti vada alealaughing)pai...cred ca nu ar fi bine sa te vezi cu el. poate ti se intampla ceva:Ocum poti sa te mai vezi cu un astfel de baiat care iti cere sa iti scoti tricoul big grinpoate cine stie e un violator din alalaughinguite nu se stie ce poate sa ti se intample si mai bine pentru tine nu te mai vezi cu el parerea mea eu zic ce ar fi bine pentru tine pup:*

Răspuns utilizator avertizat
| aletzudotcom a răspuns:

happy Pentru a vedea si el ceva asta este logic, si faza asta cu iubita cu nebuniile astea sunt doar abureli.In locul tau as fi mai atenta, si eu unul nu as vedea un viitor cu un astfel de baiat, dar cam cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, daca nu ai inteles ce vrea, inseamna ca atunci cand te vei vedea cu el, ori iti vei scoate tricoul ori nu veti mai fi impreuna
Cu stima,
Inner

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-l treci linistita in lista de ignor sa nu te mai deranjeze si cauta unul serios, nu mai este cazul sa te intilnesti cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu ceva @maryelena, sa nu cumva sa te intalnesti cu el, e parerea mea, ti zis iubita doar ca sa te seduca, la internet e doar abureli, vrea doar ceva de la tine, sau daca te intalnesti sa nu mergi singura sa se ascunda cineva ca sa te apere daca intervine ceva grav, poate vrea doar sa si bata joc de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu cum poti spune iubito cuiva despre care nu stii nimic si nu aveti nici macar 3 luni serioase petrecute impreuna...
Asta e dobitocie curata. Iubire are cu totul alte intelesuri, si daca o fata e capabila de acte din astea de eroism inainte de a stii exact cu cine are de a face si in mainile cui isi incredinteaza viata intr-adevar este o dreanta si isi merita soarta. Lipsa de educatie produce grave drame in societate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca daca doreste atita de mult sa vina sa te cunoasca sau daca nu vrei spune-i sa se dezbrace de lengerie iulia si marina din nisporeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut bine ca nu te-ai dezbracat!:X
altfel isi batea joc de tine si poate... e prost mai bine nul mai baga in seama as mi s-a intamplat si mie

| nuku a răspuns:

Bine ca nu si-a dat el jos pantalonii nu avea incredere in toti nebuni care intra pe mess

| candy_2919 a răspuns:

Nu te intalni cu el... clar vrea doar sex daca ti. a zis asta de prima datawinking... nu fi proasta si nu mai asculta la toti idiotii

| andra_6530 a răspuns:

Pai in primul rand ai facut bine ca nu te-ai dezbracatwinking nu stiu... nu sunt in masura sa iti sugerez baietiilaughing eu zic sa te intalnesti cu el si sa vedeti daca va placeti reciprocwinking dar ai grija ca s-ar putea sa vrea doar sa profite de tine si atattonguetongue