| BBiiiaa a întrebat:

Vreau Idei, cat mai multehappy!
Sunt o fire mai creativa si as vrea sa incep niste "mici proiecte", ceva cu care sa imi ocup timpul vara asta. Voi ce ziceti? Nu prea conteaza ce: bricolaj sau orice altceva.
P.S.: Va rog, raspunsuri inteligente! Romania e oricum plina de @@@@@( ma abtin) si daca nu aveti chef sa ajutati oamenii atunci de ce mai aveti cont pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Cαrter a răspuns:

Buna. happy As avea cateva idei, care mi se par interesante si pe care chiar ma gandeam sa le incerc si eu. Poti sa te apuci de desenat (natura moarta, portrete... La inceput e mai greu, dar daca ai talent si iti place, o sa te perfectionezi in scurt timp) Ai mai putea incerca sa compui poezii sau... de ce nu, sa faci origami, e ceva foarte dragut. Inca o idee: sa faci bijuterii hand-made, am vazut ca se poarta si sunt foarte frumoase. love struck
Sper ca te-am ajutat... love struck Sa-mi spui ce parere ai despre ''proiectele mele''.

3 răspunsuri:
| Cαrter a răspuns:

M-am mai gandit laughing si mi-au mai venit 2 idei... poti sa faci bratari ale prieteniei si sa le daruiesti persoanelor apropiate sau, daca iti place mult o trupa, un actor, un cantaret sa faci un caiet cu poze, informatii despre el. Ultima idee este pentru fanii foarte dedicati...winking Succes! happy

| Izabela5799 a răspuns:

Ce zici de site-ul acesta?: http://www.homestyler.com/designer

| Izabela5799 a răspuns:

Ce zici de site-ul acesta?:
http://www.homestyler.com/designer