| Liiia7 a întrebat:

Cine imi da si mie niste proiecte (ceva sa imi ocup timpul)pentru vacanta de vara. Fara raspunsuri gen "Mergi in oras, iesi cu bicicleta, inoata etc." ceva mai inedit. FUNDA!
:**

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Construieste o casa, planteaza un pom, fa un copil
Sau poti sa te apuci de un sport sau sa incerci sa scrii o carte (depinde ce fel de persoana esti)

| Challenge a răspuns:

Mergi intr-o tabara educativa unde vin copii din alte tari si asa ai ocazia sa iti imbunatatesti vocabularul dintr-o limba straina (engleza); Angajeaza-te undeva si vezi cum se castiga banii; Invata o limba straina; Citeste carti ...etc etc happy