| MidnightMemoriesMM a întrebat:

Heii TPU. Vreau sa ma apuc sa mai scriu o poveste. Cu asta imi ocup de obicei timpul, dar am epuizat toate ideile pe care le-am avut. As vrea sa imi faceti un plan de idei pentru o poveste. Ma refer la povesti in genul celor de pe wattpad. Deci un fel de roman de dragoste si multe idei. As vrea sa fie vorba despre o iubire intre doi adolescenti. Poate sa fie si SF happy Nu conteaza.
Sper ca v-am dat destule detalii. Astept cele mai bune raspunsuri. Cel mai bun primeste funda.

P.s. O sa va dau link-ul dupa ce incep sa scriu, daca vreti desigur.
Puupix :*

1 răspuns:
| hoptop a răspuns:

Pai poti scrie despre doi indragostiti care nu pot fi impreuna datorita pozitie sociale, dar cu toate acestea se iubesc si vor ramane impreuna sau despre doi adolescenti care vor ramane impreuna toata viata luptand cu lumea care e impotriva relatiei lor... sper ca te-am ajutat, nu sunt prea creativabatting eyelashes