| comet a întrebat:

Vreau sa imi bag pierce in limba. Mi-am facut un pic de gaura dar dupa cat de tare apas (ori cu ac, ori cu ac de cercel ) nu se mai face gaura mai adanca si dupa sa iasa pe partea cealalta acul. Cum pot sa o fac adanca si sa nu simt asa tare durerea?

Răspuns Câştigător
| scump3tea a răspuns:

Nu cred, ca e o idee buna sa tio faci singura.

2 răspunsuri:
| comet explică:

Eu cred ca ei au ace speciale. Eu tot incerc. Deja am vreo 3 gauri dar nu intregi pentru ca jos acolo la limba nu intra acul sad Daca ai gauri in limba. iti mai creste limba? laughing adica se mai uneste?

| CandyStress a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai usor sa te duci la un salon, sau sa rogi o prietena care se pricepe si are experienta sa te ajute, pentru ca e foarte greu sa iti faci singura.si trebuie sa stii exact locul unde iti faci, altfel risti sa fie stramb si apropo...gaura se da de jos in sus, acul intra pe jos si iese pe sus. sper ca te'am ajutat, am avut si eu de 2 ori, dar nu l'am tinut.