| elena26ana a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu balustrada din fier forjat pentru o scara interioara pe rotund aprx.5ml si as vrea sa stiu cat ma costa cu aproximatie multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| Mickulash a răspuns:

Nu gasesti fier forjat de 5ml.

| gherghina a răspuns (pentru Mickulash):

Suna -ma 0763333466

| elena26ana explică (pentru Mickulash):

Dar nu m-am gandit sa fie dintr-o bucata ideea este sa fie din fier forjat si modelul banuiesc ca este in functie de cati bani dispui iar un model mai simplu m-ar ajuta daca se simte la bani mersi. pentru raspuns

| andreivok a răspuns:

Iti recomand si eu tot http://artexpert-inox.ro. Pe mine m-au ajutat enorm de mult cu tot planul si au fost super profesionisti :)

| ellamia90 a răspuns:

Poti sa incerci pe www.pasaj.ro si o sa gasesti oferte pentru balustrada din fier forjat

| gherghina a răspuns:

Suna la 0763333455

| wolfiemem a răspuns:

Salut! Eu zic sa contactez un profesionist pe asa ceva si sa-i pui aceasta intrebare. Iti recomand http://artexpert-inox.ro. Bafta!