| okei a întrebat:

Vreau sa ma culc acum la 22:00 sa adorm sa ma trezesc devreme de tot ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da-i stingerea la toată lumea și fuguța la somnic.
Somn ușor și odihnitor.
Noapte liniștită.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pai, culca-te si pune-ti ceasul sa sune "devreme".

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Noapte buna.

| Shery a răspuns:

Bei un laptic cald acum, si de dimneata pui alarma sa sune, si pe maa cu galeata cu apa rece deasupra capului just in case laughing nb, somnik pufos :*:*

| hândel a răspuns:

Inchizi PC-ul si te-ntinzi in pat, incercand sa nu te gandesti la nimic. La mine merge uneori. Eventual un dus fierbinte, o baie, un pahar de lapte caldut... Somn usor okei.hee hee

| ellene a răspuns:

Eu de obicei cand ma culc mai tarziu ma trezesc mai devreme...la mine functioneaza invers.Noapte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai icepi sa numeri oi, o oaie, doua oi, un lup, doi lupi... opa! stai asa ca fug oile...incerc altceva numara furnici...rolling on the floor