| bahoi a întrebat:

Vreau sa mă tund si eu asa >>> http://img706.imageshack.us/i/tunsoricristianoronaldo.jp g/
dar nu stiu cum sa i spun la frizer sa ma ea. Ce numar este in laturi si cum i zic sa ma ea in fata sus? ( Nu neaparat freza care o are Cr in poza aia dar sa am parul in asa fel in cat pot s-o fac...si tţepi etc...) fundă

1 răspuns:
| Asdffd a răspuns:

Asta nu este o tunsoare.Persoana respectiva si pus gel in cap.Pur si simplu. Daca i`ai arata frizerului poza asta ti-ar zice si el.Zii frizerului sa te tunda ca sa iti poti face tepi.Simplu.

deciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii rolling on the floor)))))))))))) Bye.