| Simpluuu a întrebat:

Vreau sa plec cat mai repede din oras cu bica la tara... aici am prieteni( de fapt nici nu vor mai fi prieteni ) care imi spun sa nu plec. vreau sa plec doar ca sa nu mai stau cu ele asa poate vor uita de mine si nu mor vor mai suna si poate e mai bine pentru toti... sa fac astfel sau sa raman aici?

Răspuns Câştigător
| stefanutza a răspuns:

Nu draga mea du-te si relaxeazate cu bica ta la tara

4 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

De ce sa nu stai cu prietenii tai? De ce sa nu te sune? Am avut parte de o experienta din aceasta in viata si sincer am ramas scarbita de comportamentul unor oameni care se dau cei mai buni prieteni si de fapt...straight face.Bineinteles.prietenii dupa familie probabil sunt cel mai de pret lucru, oamenii alaturi de care radem la bine si plangem la rau; oamenii pe care te poti baza, oamenii cu care poti fi tu insuti. Vei avea nevoie de ei atunci cand iti va fi cel mai greu in viata si o sa vezi urmarile gandirii tale de acum.Mediteaza asupra acestor cuvinte si ia o decizie corecta! Numai bine!

| Simpluuu explică:

La tara nu am semnal decat pa zapp si eu am Orange

| OnUtZzZaAa a răspuns:

Ramai

| Ioana960 a răspuns:

Deci vrei sa scapi de mine chiar aveam degand sa ma uit la toate intrebarile tale dar (sa pleci cu Iulia la tara)? e prea mult pentru mine!