| sorina18 a întrebat:

Mai devreme eram pe afara.Tocmai iesise si fostul meu prieten cu un prieten de al lui.Se tot uita la mine, m-a intrebat ce face, si eu i-am raspuns asa recestraight faceapoi in continuare se uita la mine.Ieri a aflat ca voi pleca sa fac facultatea in alt oras si i-a spus prietenului lui ca sunt proasta daca ma duc acolo doar pentru simplu fapt ca ne-am despartit si ca sa nu il mai vad pe el.Prietenul lui l-a intrebat daca ar vrea ca eu sa raman aici si el a spus ca ar vrea sa raman dar daca eu vreau sa plec, nu are ce sa faca, este alegerea meastraight face
De ce credeti ca a spus toate aceste lucruri? ce sa mai intelegstraight face
De ce credeti ca se tot uita la mine astazi?straight face

2 răspunsuri:
| sorina18 explică:

Ce fac*

| mitzyyy a răspuns:

Poate inca tine la tine ("a spus ca ar vrea") sau pur si simplu ii esti draguta, doar el stie de ce se uita, asta e parerea mea. (cel mai simplu daca esti tupeista il intrebi, incercare moarte n-are )