| Mary_3424 a întrebat:

Vreau sa va intreb si eu ceva! Dau funda la raspunsurile corecte ce sa fac casa atrag un baiat? Va rog ajutati-ma dau funda si vot!hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-i fii o buna prietena. Adica. daca are nevoie de sprijin etc sa fii alaturi de el. Si poate te va observa. Sa te uiti in ochii lui, sa-l atingi "din greseala". Chestii de genul asta nu se invata de la altcineva pentru ca ar putea parea artificiale.Fii tu insati si il vei atrage smug. Pupici kiss kiss!

5 răspunsuri:
| Sophie90 a răspuns:

Daca cu adevarat te place nu trebuie sa faci nimic big grin

| iza4ever a răspuns:

Buna! In primul rand vorbeste cu el la fel cum vorbesti cu un prieten. In al doilea rand nu incerca sa te schimbi sau sa fi altcineva cand e el prin preajma, fi tu insati si vorbeste cu el la fel cum vorbesti cu orice persoana din jurul tautongue...usor, usor o sa iti faci curaj sa ii spui ca il placi sau sentimentul pe care il porti, iar daca el te place restul va veni de la sine fara sa faceti nimictongue Multa bafta!

| Malo a răspuns:

Buna Mary happy eu cred ca simpla ta prezenta in preajma lui o sa-l faca sa vrea sa te cunoasca si cu timpul poate o sa fie atras de tine happy nu te agita prea mult si o sa fie bine hehe

| DE3a94 a răspuns:

Ignora-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai funda ai dathappy oh go on