| Farcas a întrebat:

Vreau sa vb ceva persoanl cu un utilizator TPU dar nu merge sa-i trimit mesaj.cum sa fac sa pot sa-i transmit mesajul in privat?straight face

5 răspunsuri:
| Farcas explică:

Nu e vorba de suparare.doar ca e ceva privat si poate nici nu va vedea mesajul. ce tot imi cere nu stiu ce adresa de mail ca sa se trimita mesajul?

| SweetCandy a răspuns:

Pai mtrebuie sa primesti un mail in care sa iti confirmi adresa, iar apoi o sa poti da mesajehappydaca nu l-ai primit da-i un mail Ralucai pentru a ti-l trimite!
mult succes!happy

| albastrel a răspuns:

Hai ca nu ne suparam... posteaza aiciwinking

| Moneyandfame a răspuns:

Cu mine vrei sa vorbesti, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i Ralucai de problema
aici ai link-ul ei http://www.tpu.ro/utilizator/imxt :)