| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de romane bune de citit. Funda + vot.

9 răspunsuri:
| CristinaCristinika123 a răspuns:

Zece negri mitittei - aghata christie

| LoOvE a răspuns:

Baltagul

Jurnalele Vampirilor

Twilght

Dostoievski -Amintiri din casa mortilor

| superdorex a răspuns:

Pai depinde ce gen iti place, eu ti-as recomanda volumele lui Sven Hassel sunt vreo 12 carti dar superbe!

| Roxy1993 a răspuns:

Dostoievski -Amintiri din casa mortilor

| LoOvE a răspuns (pentru Roxy1993):

Despre ce este vorba in acest roman.Am auzit de el si-mi place vreau sa-l cumpar dar nu stiu de unde si nici nu stiu cat costa

Despre ce se vorbeste in roman? Cate capitole are?

| kryss456 a răspuns:

Caprice Crane
Sunt aiurita si se ia!

| ki21lu a răspuns:

Hmmm... incearca Seria Fascinatie- Melissa Marr, e foarte buna sau Dorian Gray de Oscar Wilde

| grapeFruit09 a răspuns:

La vie -guy de maupassant

| iulian69 a răspuns:

Aici gasesti ceva mult mai bun o lectie de viata http://justmeiuly.wordpress.com/