| s73f1 a întrebat:

Weekend-ul viitor eu si clasa mea vom avea banchetul de clasa a 4-a. Dupa petrecere, eu si colegele mele de camera am hotarat sa mai dam o mica petrecere in camera noastra.Stam in apartament si langa noi mai este un apartament in care sunt baietii care vor veni la noi in camera atunci. Ce idei aveti? Ce putem face ca sa nu ne plictisim (asta pe la ora 1-2 noaptea se va intampla)?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| stan_3911 a răspuns:

Pai faceti ce stiti, mai bine prosti ca in totdeuna aruncvati televiizorul pe gem frigideru in buda daca avet animnale la saplat cu el in masina sa vedeti c3 o sa faca putina mizerie oprin apartament niste gagiciu de 10 stele si o s uiasa cev mortal mai ales daca faceti foc de tabara in casa la si ol deranjati ope vecinu cu matura bateti la susa cu galeta cu apa din buda sal udati nu uitaati sal salutati