| BybyBlondina a întrebat:

Cum as putea sa influientez fosta mea profesoara de matematica sa ia tot clasa noastra?(dna profesoara a plecat la alta scoala dar s-a hotarat ca de la scoala la care a fost anul trecut sa mai predea unei clase... daca nu ne-ar preda tot ea ar veni un profesor foarte stict...asa ca toata clasa ne-am hotarat sa o convingem sa ia clasa noastra...)aveti idei cum o putem convinge?

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.

purtandu-va fromos, facand o impresie destul de buna...aratand ca merita ca ea sa fie diriga voastra...sa faca asta din placeretongue

papa
xoxo:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e alegerea ei, asa e sistemul nostru de invatamant sa ne ia toti dascali si sa-i plimbe pana ce nu mai au vlaga in ei sa mai tina o ora de curs.