| noink a întrebat:

Hei TPU- am 12 ani si o inaltime de 1.50 - ce parere aveti? Sunt cam mica pe langa colegele mele care au si 1.65...Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| DandYgiRL18 a răspuns:

Si eu am tot 1.50 si am tot 12 ani. Daca ele au cate 1-65 acum, iti garantez ca nu vor mai creste mai mult de 2, 3 cm, CEL MULT! Pentru ca daca esti mai scunda acum, o sa fi foarte inalta prin clasa a 7 8. Nu-ti face probleme, nu e nimic! Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Ai fost tu si mai mica laughing.

| sweetgirl68 a răspuns:

Stai linistita nu esti mica esti nu ma bine nu iti face probleme nu e chiar asa de frumos sa fii inalta o sa mai cresti pe parcurs