| MusicalRose a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Cand caut o intrebare pe TPU ca sa raspund la ea dau click pe intrebare si dupa ce s-a incarcat imi apare sus textul "502 Bay Gateway"! Va rog spuneti-mi ce se intampla ca deja m-au apucat nervii angry
Dau FuNdItSsA :* Si scuze daca am gresit categoria!

Răspuns Câştigător
| Bristena a răspuns:

Serverul este foarte solicitat in ziua de astazi si ii este foarte greu sa cuprinda atatea intrebari si raspunsuri. Stai linistit, nu esti singurul/a caruia ii se intampla asta. Incearca sa dai refresh, te va ajuta.
PS : Pana si raspunsul asta l-am dat foarte greu. Insa, trebuie sa avem rabdare! Se pare ca se va rezolva problema in curand happy

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Ne pare rau pentru neplacerile cauzate, dar la remedierea acestei situatii lucram acum.

Alexandra - TPU

| LucaTheodor a răspuns:

Defectiuni tehnice de la TPU. Si eu am intampinat aceste probleme. Si pe mine m-a enervat.