| LolNope a întrebat:

Hey!

Daca ar fi sa votam acum, voi pe cine ati vota userul anului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bacemi, deoarece anul trecut o merita.
Sau neluL, pentru activitatea lui intensa si pentru sfaturile in IT ce au ajutat foarte multa lume.

Si cu NOname nu am absolut nimic, dar ea a mai fost big grin. Nici cu Brigaela pentru specializarile ei, dar am zis, au mai fost si merita si altii.

54 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bacemi,Flav sau Kongeriket.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

ArbeitMachtFrei,
Jesus 'king Christ! Mersi pentru apreciere, dar trebuie să fii expert ca să poți fi ales userul anului. Și cum mie nu-mi place îmbrăcămintea portocalie și albastră, nu vreau nici titlul de expert, nici titlul de userul anului laughing.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Metro,
Sincer, nici eu nu-nțeleg de ce o nominalizezi pe Legiuitoarea big grin.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Metro,
N-am fost atentă! Bine, nu-nțeleg cine o să latre din toate colțurile laughing.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Arbeit,
Albastru cobalt măi, nu bleu deschis...

| justitiarul a răspuns:

Nu este inca timpul pentru nominalizari dar in mod sigur l-as sustine pe Bacemi.
Ar fi un act de dreptate vizavi de ce i s-a intamplat anul trecut cand datorita conturilor facute la minut si a voturilor infantile titlul i-a fost practic smuls fara nicio jena.Graba a stricat treaba si site-ul a ajuns la ce este acum! Sa speram ca lucrurile se vor indrepta.Bacemi e un tip extrem de inteligent cu raspunsuri profunde si cu mult bun simt!
Daca Bacemi nu ar accepta(pentru ca ar trebui intrebat si el)i-as vota fara ezitare pe Ioandelasal(desi nu cred ca ar accepta avand in vedere nebunia ce o isca o astfel de nominalizare)Ardnaxur de la care toti am avea cate ceva de invatat si al carei umor ne descreteste fruntile de fiecare data cand ii citim raspusurile(sa nu mai vorbim de fapul ca doamna profesoara ar sti sa ne puna la punct daca am incepe sa sarim din nou unul la gatul altuia) si nu in ultimul rand kongeriket care cred ca ar face treaba buna datorita inteligentei si modului extrem de direct in care ar aborda orice problema aparuta.Sunt mai nou pe site si nu stiu motivul pentru care nu a fost facut expert inca.
Ar mai fi April(ale carei raspunsuri vi le recomand din inima sa le cititi)si Nony un user la fel de valoros.
Probabil mai sunt si altii care merita dar acestia mi-au atras atentia in mod deosebit.
La urmatoare nominalizare as vrea sa tineti cont de valoarea persoanei mentionate si de verticalitatea ei, asta daca va pasa cat de cat de acest site si vreti calitate pe el!

| justitiarul a răspuns:

Metro daca vrei sa o arzi in stilul propriu cocalaresc(singurul de care esti in strare de altfel)hai sa iti dau un citat "din" tine:"Nu va inteleg pe cei care-l nominalizati pe Bacemi.
Pai da, merita titlul anul trecut. Dar anul asta il mai merita? Cat de mult s-a implicat pe TPU? Ia mai ganditi-va! Nu merita altii mai mult anul asta?"
Deci de aici atat antiteme cat si majoritatea au inteles ca dupa tine, Bacemi nu merita sa fie userul anului!
Si gata man fa pace, n-o mai jeli pe Noname ca tu cu gura ta ai spus ca si-a luat o vacanta binemeritata.
Stiu ca aveati sperante mari in non-schimbare in urma scandalului declansat de raportarile si voturile abuzive ai caror adepti ati fost, dar uite ca nu mor caii cand vor cainii!
Iar la gramatica nimeni nu e mare geniu pe aici asa ca nu te purta copilareste.Peace!
Jelli nu te-ai saturat sa vorbesti singura? Te credeam isteata, ce naiba?

| justitiarul a răspuns:

Nu Jeli, tu nu doar acum vorbesti singura ci la aproape fiecare raspuns pe care il dai.Cum ai ramas neprotejata pe aici ma gandeam sa te mai trag de urechi cand gresesti! Si am sa o fac fara sa ma rogi.La urma urmei, toti meritam o sansa!

| justitiarul a răspuns:

Jelli straight face e groaznic faptul ca asculti manele dar sa le mai si traiesti! Dar poate ca abia acum iti descoperim adevarata valoare :d
Deci:pentru Jelli cerem infiintarea categoriei "manele"sa-i dam si ei teren de joaca!
Hai sa te citez"Si eu am vrut acum cateva zile sa plec din aceleasi motive, insa m-am gandit ca nu are rost sa las totul balta si ca pe viitor ar trebui sa fiu mai pasnica, sa invat si ignor si sa ma opresc atunci cand e cazul. "
Invata din greseli Jelli!

| Eღilia62 a răspuns:

Chiar nu stiu exact dar ma gandesc sa aleg intre ardnaxur1961, Apache,Ioandelasal, kongeriket si fumaretul, ma decid eu pana vin alegerile happy

| mgtow a răspuns:

NeLul.

| TeoPT a răspuns:

Brigaela fiindcă userii au găsit mereu sfaturi și îndrumări dacă au avut nevoie în fiecare propoziție scrisă de dumneaei pe TPU.

Baftă

| LifeFail a răspuns:

Bacemi.

| Jessica a răspuns:

Bună.
Merită foarte mulți utilizatori, dar în momentul de față aș vota-o pe Jelli.

| NoNameJunior a răspuns:

NOname(chiar daca intr-adevar este userul anului),eliana, catelusa, caramela si ema.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

A inceput nebunia de pe acum? Hai sa o lasam pentru decembrie, pastrati-va resursele ...va fi show! big grin

| Dumnezău a răspuns:

Greece12,ErotiqueConseils sau Jelli.Cu NOname,Legy,Brigaela si Bacemi am obosit, ei tot sunt pe site de multa vreme, si cred ca ar trebui sa promovam si userii relativ noi.Nici cu Apache, neluL sau Dash nu mi-ar fi rusine ca useri ai anului.Pace!

| Dumnezău a răspuns:

@ÉrotiqueConseils: Parca-ti placea albastrul cobalt.Dar poate cine stie, au crescut si in tine radacinile dublei personalitati. thinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

As vota pentru @Ioandelasal si pentru @neluL.

| smile20000 a răspuns:

Pe mine chiar daca nu am multe funde

| elasexygagica a răspuns:

Bacemilove struck sper doar sa nu se faca iar uriasa greseala ce s-o facut anul trecut cand s-o ales utilizatorul anului. aia o fost cea mai mare greseala facuta de TPUsad

| elasexygagica a răspuns:

@Metro dc o pui pe Noname in aceeasi oala cu D-na Brigaela. Doamna Brigaela este mult superioara lu noname, ea a fost un user al anului adevarat, in schimb noname, nu mi se pare ca a facut ceva pentru site, de fapt nu a facut nimic

| AnaEindragostita a răspuns:

As spune Bacemi l-am votat si anul trecut si el cred ca merita cel mai mult nu toti sunt buni doar cativawinking

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Bineeeeeeeeeeee,eu unul o votez pe...NOName.

*asteapta voturi stupid*

Sper ca te-am ajutat happy

| MademoiselleV a răspuns:

Nu sunt de foarte mult timp înscrisă pe TPU, dar din câte am văzut până acum, sunt mulţi utilizatori activi şi care dau răspunsuri foarte utile. Sincer, eu aş vota cu NOname, Ema sau Jelli. O zi bună!

| MademoiselleV a răspuns:

@Jelli De ce să fie tărăboi? thinking

| florina200 a răspuns:

Moonmuse

| OaNaツ a răspuns:

NOname

| LNK a răspuns:

Brigaela sau NOname.