| ✿puffa✿ a întrebat:

Am decis sa imi sterg contul de pe TPU... dar nu stiu daca procedez bine.pentru cei care au raspunsuri in plu.gen:"nu ma intereseaza". sau 2 3 vorbe apoi:"funda?batting eyelashes"., pe aceia ii rog sa nu raspundahappy.Deci.in concluzie.credeti ca procedez bine? Imi este frica sa nu fac o greseala daca sterg contulhappy.

Răspuns Câştigător
| ea_6589 a răspuns:

Bai eu una zic ca faci o greseala deoarece nu sa mai gasesti un site exact ca ecesta. Chiar daca unii raspund fals pentru fundite sau alte chestii de genul aceste gandeste-te cate raspunsuri ai avut la intrebarile puse de tine, cati prieteni ti-ai facut aici etc.
Eu una nu as sterge contul de TPU pentru ce este chiar folositor! :*

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nimanui nu ii pasa daca iti stergi tu contul sau nu! in realitate ai pus intrebarea asta fiindca vrei sa iti dea lumea atentie!

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Te sfatuiesc, sa nu faci asa ceva. Daca te-ai plictisit de TPU, asta e. Dar, ce ai tu cu contul? Pur si simplu, numai intra de ce trebuie neaparat si sters? Ai putea sa-l lasi asa, ca in cazul in care vei vrea vreodata sa te reapuci, sa-l ai la indemana
Acum, asta e sfatul meu, daca vrei sa-l urmezi bine, daca nu tot bine happy.
O zi buna si sper ca ti-am fost de folos!happy

| ZEU93 a răspuns:

Este alegerea ta, dar aici poti sa dai sfaturi altor oameni cu unele chestii pe care ei nu le stiu si tu poate le stii si tot aici poti pune intrebari si sa afli raspuns la ele, in sfarsit este decizia ta si sunt sigur ca orice decizie ai lua o sa fie o decizie buna big grin Bafta

| Xlove64 a răspuns:

Si ia zi tu ce greseala ai putea sa faci daca`l stergi straight face
Nu se int nimic...e alegerea ta
Daca nu mai ai nev de el si nu mai intrii pe TPU sterge`l
Oricum poti sa-ti faci altu...dar cu alt id

| LAlex a răspuns:

Pai depinde din ce motiv. Daca e din cauza unor oameni sau raspunsuri ignora-i sau ignora-le. In orice caz, s-ar putea sa mai ai nevoie de acest site. Daca iti stergi contul oricum vei mai putea sa-ti faci unul.

| Skittles19 a răspuns:

Buna!
Nu are nimic daca il stergi, nu faci nici o greseala, dar sfatul meu este sa ramai in cercul nostru deoarece niciodata nu se stie cand vei mai avea nevoie de cont.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!

| LoveJames a răspuns:

Este alegerea ta dar cu ce te deranjeaza daca il lasi? Eu nu l-as sterge sincer...

| Tania a răspuns:

Pai parerea mea este ca daca nu vrei sa mai ai cotul TPU nu mai intri pe el si gata ca se poate intampla sa te plictisesti sau ceva de genu si sa vrei sa mai intri in contul tau.
Eu am sters contul de pe un forum si nu mai m-a lasat sa il reactivez si mi-a parut rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treaba ta. Tu faci ce vrei.
Tu esti revoltata ca nu iti raspunde nimeni la intrebari. Asta e, ai ghinion!

| ancutsa410 a răspuns:

De ce sa il shetrgi,. nu inteleg?
daca ai o intrebare poti s`o pui oricand daca ai cont si esti si anuntzat cand ai primit raspunsuri.nu trebuie sa intrii in fiecare zi pe site si sa postezi pe el. sfatul meu pentru tine e :i`atzy o foaie si un pix si scrie pe foaie e`mailul pe care ti-ai facut contul si parola (in caz ca il uiti).nu se stie cand o sa ai nevoie

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! In ziua de azi ca si in cea de maine. nu poti multumi pe toti si nu toti te pot multi caci nu gandim la fel si de aceea nu aratam la fel ceea ce ne faaci unici in felul nostru. Insa nu sterge contul, mentineti-l ca poate altii au nevoie de sfaturile tale, de raspunsurile tale si chiar de ti le considera inutile, då dovada de persoana culta si nu inculta.

| Anxx a răspuns:

Pai nu cred ca procedezi bine, cu ce te-ar deranja acest cont? In plus, oricand vei avea nevoie sa aflii un raspuns la o intrebare aici probabil il vei gasi.

| UrsuletulCacao a răspuns:

Buna Puffa! Nu, nu cred ca este o decizie buna.Eu zic sa iti pastrezi contul deoarece poate o sa iti mai trebuiasca, poate mai vrei sa iti vezi prieteni.Lasa contul acolo, poate iti vei aduce aminte de noi! Sa nu uiti TPU.ro,Familia noastra virtuala! Nu il sterge! Cand ti se face dor intri pe cont, te uiti ce mai e pe aicea...Nu il sterge!