| anonim_4396 a întrebat:

Am fost declarata castigatoarea tricoului in data de 24(cred) luna asta si mi s-a trimis un e-mail prin care am fost informata sa trimit anumite date pentru al putea expedia catre destinatie.
Intrebarea mea este cum trimit datele:prin functia "Contact" sau prin e-mail?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi folosi atât e-mail-ul, cât şi mesajul la "Contact"!
Totuşi, preferabil să răspunzi prin e-mail la acel mesaj/e-mail, pentru ca să ştie mai exact despre cine este vorba...

Toate cele bune.

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E tot aia.

| anonim_4396 explică (pentru NOname):

Nu poti sa vorbesti cu Cristina sa mi-l dea mie, sa i-l duc eu?
Te rog.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei să fac pe Cupidon...şi să facă infarct Kassandra când se trezeşte cu tine la uşă? love struck

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te-as sfatui sa nu treci pe aici!
Locul e frumos, toate bune pe aici dar pe poarta mea scrie:''Catea periculoasa''-aia sunt eu! happy
Ha ha laughing laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Zi-mi repede adresa ta!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am zis ca e periculos! laughing
Ai zis intr-o intrebare ca ai copii vrei sa ii lasi orfani? laughing laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

In intrebari am zis despre sor-mea si deci cred ca faci o confuzie.
Deci nu mai umbla cu mofturi si recunoaste ca si tu corespunzi la amoru` meu si da-mi adresa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai da-mi-a tu pe a ta! laughing Poate iti fac o surpriza! laughing laughing laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai rade, cucoana!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți răspunde la e-mail-lul primit sau la http://www.tpu.ro/contact
Felicitări!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/contact
cel mai simplu
O primavara frumoasa sa ai:)

| darrio2007 a răspuns:

Dai Reply la e-mailul primit.Cu datele tale.Este asa greu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foloseste mai bine "Contact". E mai sigur. Felicitari!

| Darius392 a răspuns:

Dai reply la e-mail sau scrii pe www.tpu.ro/contact, depinde.
Oricum, e foarte usor.
Bravo!

| Castorul a răspuns:

Cred ca poti da reply la e-mail si vor primi ei datele happy
Bafta multa si felicitari pentru tricou! happy