| Kitty_3153 a întrebat:

Eu incerc sa imi pun poza la avatarul TPU si nu reusesc imi apare ca datele profilului au fost modificate, dar tot nu imi apare numai acolo la editare profil, la vizualizare profil sau unde imi pun intrebarea sau raspunsul nu imi apare. Ce este de facut? Ajutati-ma plz sunt nou logata si nu stiu ce este de facut. Dau fundita la raspunsul care reuseste sa ma ajute sa imi pun poza. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dureaza pana se actualizeaza datele site-ului. Trebuie sa ai putina rabdare (cateva minute-ore-zile, depinde), si poza ta va aparea.
Succes!

1 răspuns:
| Kitty_3153 explică:

Scuzti-ma am reusit multumesc oricum.