| anonim5491 a întrebat:

Am o intrebare sunt noua pe acest site daca mi se pare ca unul dintre voi a raspuns corect la intrebarea mea si vreau sa dau funda si de exemplu am 3 fundite daca apas sa dau dau una dintre ale mele sau nu imi ia nicio funda?

13 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

In dreptul raspunsului pe care il consideri cel mai bun se afla fundita. Dai clic pe ea, si ai premiat raspunsul.Toti cei care au raspuns la intrebarea ta au lasat la o parte, chiar si pentru cateva momente, interesele si grijile proprii pentru a-ti oferi un sfat, o solutie, o vorba buna sau macar pentru a-ti lumina chipul cu un zambet. A alege un raspuns castigator inseamna a-ti arata recunostinta fata de cel care consideri ca te-a ajutat cel mai mult. Acesta va fi recompensat din partea TPU.ro cu 10 puncte si, in acelasi timp, va putea sa se bucure de faptul ca a reusit sa te ajute cel mai mult. A alege un raspuns castigator poate fi felul tau de a multumi pentru ajutorul primit happy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu. Nu-ti ia nimeni din funditele tale.
In al doilea rand, chiar daca esti noua pe site, presupun ca stii sa citesti. Asa ca pune intrebarile la categoria potrivita. Asta, de pilda, ar trebui sa stea la Totul despre TPU, nu crezi?

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Ai dreptate :]

Răspuns utilizator avertizat
| ardnaxur1961 a răspuns (pentru WayOfTheCross):

Este acolo, pentru ca acolo am mutat-o: unde-i era locul si unde avea mai multe sanse sa primeasca raspunsuri pertinente. Daa!?

Răspuns utilizator avertizat
| Esperança a răspuns:

Bine ai venit!
Fundele tale pe care le primeşti când răspunzi la întrebări, sunt ale tale nu ţi le ia nimeni.
Dacă dai fundă la un răspuns primit la o întrebare de a ta nu îţi dispare ţie nici o fundă, căci nu dai din fundele tale.
Aşa apare de fiecare dată când pui întrebări, fundiţa aceea care este recunoştinţa ta pentru răspunsul care te-a ajutat.
Ea reprezintă răspunsul câştigător, valorează 100 de puncte. http://i.imgur.com/anwEx.png
Citeşte cu atenţie regulamentul (la Obligaţiile utilizatorului) http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii şi ai grijă pe viitor la ce întrebări răspunzi.
Mai multe vezi aici:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

http://www.tpu.ro/ce-este
Baftă!

| CautNume a răspuns:

La O intrebare poti da O SINGURA funda.Tu poti sa nu ai niciuna, ca funda tot poti sa o dai.Si poti primi funde chiar daca tu n-ai dat.

| xlollypop a răspuns:

Nu,vei avea acelasi numar de funde:*

| EverthingIsPermited a răspuns:

Deci stai sa inteleg. Daca tu ai 3 fundite si cineva a raspuns corect si tu vrei sa ii dai funda.Intrebarea e daca iti dispare tie una? Daca asta e intrebarea, tie nu iti ia nimic, doar lui ii adauga unahappy

| anonim5491 explică:

Mersi muult pentru raspunsuri!

| Alesia87 a răspuns:

Nu iti ia nici o funda tie happy

| 1Dana1 a răspuns:

Nu se pot da doua funde numai una la fiecare intrebare si nu iti ia tie nimic