| Laurretta a întrebat:

Am observat ca au modificat setarile pe TPU. Acum se pot sterge intrebarile.Cum vi se pare aceasta noua modificare?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Mi se pare o idee foarte bună. Uşurează foarte mult şi activitatea noastră pe site şi munca adminilor (nu vor mai fi bombardaţi cu rugăminţi de a şterge anumite întrebări).

Însă sunt curioasă: întrebările vor fi doar detaşate de conturile noastre (vor deveni anonime) sau se vor şterge în adevăratul sens al cuvântului (vor dispărea de tot de pe site)?
(Urmează s-o întreb pe Cristina.)

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am revenit. Citeşte mai multe aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2213.
Atâtea schimbări binefice la un loc n-au mai fost cred că de la apariţia site-ului. O aşa ocazie merită un party. Am început deja unul pe blog. Vii?;)

| mgtow a răspuns:

Destul de buna.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Excelent, minunat, nemaipomenit happy

| XDarkAngel a răspuns:

Mi se pare mai usor prin adaugarea acestei noi setari si dupa parerea mea era necesar.

| Magnific a răspuns:

Foarte buna, extrem de buna pentru aia "prosti" care pun intrebari stupide ce nu au logica si sunt rugati sa stearga acele intrebari stupide pentru ca acum "pot" nu au nici o scuza,