| ciumpalaku a întrebat:

Am reclamat lucrul asta adminilor, dar nu s-au deranjat sa-mi raspunda... Am o vechime de 3 luni pe TPU.ro si nu am facut nici o "prostie" pana acum, de ce totusi imi sunt aprobate raspunsurile si intrebarile dupa 2 zile. Sper ca macar voi sa ma luati in seama daca adminii nu au facut-o.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe raspunsuri sunt in suspans daca urmaresti postarile ai sa vezi ca si in cursul saptamanii s-a intamplat asta si nu numai in week, nu stiu ce se intampla cu acest site dar este in revizie tehnica dintotdeauna, ceva nu merge.

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

In mod normal conturile nu ar trebui sa mai fie moderate dupa 30 de raspunsuri. Poate ca Raluca a uitat sa iti scoata contul de sub moderare (daca spui ca nu ai comis-o cu nimic pana acum tongue ). Ar mai fi si problema ca acum suntem in weekend cand Raluca nu lucreaza deci d-aia nu ti s-au aprobat inca raspunsurile happy
Numai bine, Shinwinking

| SweetCandy a răspuns:

Off...eu sunt din iunie si de cateva zile patesc km la fel...nu inteleg nici eu ce se intamplasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ai citit atent politica site-ului?
Trebuie să ai minim 30 de întrebări și răspunsuri aprobate și postate, iar celelalte se afișează aproape instantaneu.
În prezent sunt probleme tehnice pe site și se face tot posibilul pentru a remedia toate problemele ivite.
Pa, pa.

| Dianna_8523 a răspuns:

Asa am patit si eu la inceput happy Dar acum doar dau click si intra automat.