| ana1221 a întrebat:

Am pus niste intrebari recent si cateva persoane mi-au raspuns dar eu nu pot sa vad raspunsul cand vreau sa dau la modificari sa vad raspunsurile pa trimite la pagina principala
ce sa fac sunt disperata

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil întrebările respective, la care ţi s-a răspuns, au fost şterse.
Citeşte regulamentul http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente şi ai grijă să nu-l mai încalci pe viitor.
Ai putea începe prin a scrie în aşa fel ca să nu fie nevoie să te citim de 3 ori, ca să te şi înţelegem cât de cât.

| onasis1961 a răspuns:

Cred că au fost ştere de admini,.Măi an1221 stai foarte prost cu exprimarea-n limba Română!

| 7Roby7 a răspuns:

Daca nu vezi nici raspunsurile, nici intrebarea ta, atunci inseamna ca ai incalcat regulamentul.Te poti informa mai jos:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Daca nu ai incalcat regulamentul de mai sus inseamna ca este un bug care se intampla multora destul de des, acesta fiind ca, o vreme, nu poti sa iti vezi intrebarea sau cel putin raspunsurile ei.In acest caz, iti pot recomanda doar 2 optiuni:
-Restarteaza calculatorul(de obicei, dupa ce faci asta, apar raspunsurile si intrebarile tale).
-Asteapta o vreme(poate tine si o zi, oricum nu o sa dispara niciodata).
Sper ca ti-am fost de folos. :)