| vioreld a întrebat:

Se pot face bani cu punctele de pe TPU?
Daca da, cum pot intra in posesia banilor?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă n-ai un Master Card, n-ai nici o şansă. oh go on

Nu, nu se dau bani pe TPU.
Aici ne întrajutorăm necondiţionat (!).

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se pot face bani, activitatea pe TPU este munca voluntara. Numai bine!

| Flav a răspuns:

Da, eu mi-am luat deja un Porsche. Acum cu criza, vand punctele mai ieftin. Contacteaza-ma pentru afaceri, Viorele.

| darrio2007 a răspuns:

Ai cumva probleme? Vrei sa iei bani din orice? Aici ne ajutam unii pe altii.Nu o facem pentru bani.Cauta-ti alt site daca vrei bani.

| vioreld explică:

Nu trebuie sa tipati asa, am vazut tot o intrebare pe TPU pusa de cineva si a zis cineva ca 30 de puncte este un leu si de aceea am intrebat si eu.
Va multumesc mult pentru raspunsuri!

| alexshobyx a răspuns:

@darrio...nu o "facem " pentru bani ci pentru funde...ca altfel fac pariu ca nici nu ai mai intra pe acest site. Desi am vazut ca esti unul din putinii utilizatori care nu se milogesc pentru o amarata de fundawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfinte TPU, ce bine ar fi fost! Ma angajam aici!