| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa imi sterg definitiv acest cont TPU asa ca am trimis o cerere la "Contact" si am primit 2 raspunsuri inapoi (prin e-mail).
Am specificat clar si motivul pentru care doresc sa renunt la acest cont(motiv de securitate a contului si a confidentialitatii).
Intrebarea este:In cat timp imi va fi efectiv sters contul din moment ce ultimul mesaj trimis la "Contact" a fost ieri?
De ce se amana in mod repetat cererea de stergere a contului? si replayurile la e-mai(care vin cu intarziere 1-2 zile dupa)?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca ai primit confirmarea adminilor, inseamna ca in scurt timp va fi sters.
In caz contrar, mai intervii cu un mesaj.
Adminii sunt doar 2, iar utilizaTori sunt destui pe site si fiecare are cate o problema, deci necesita timp pentru fiecare user.
O zi bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pleci? sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da plec sad dar poate o sa ma intorc happy...cine stie-''misterioase-s caile vietii''

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu cine o sa mai stau pe aici? rolling eyes

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oh,dar mai sunt atatia tupisti pe site happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cu fanii, ia uite cum am dat azi intamplator peste unul, aproape c-am uitat sa zic si pardon
http://www.tpu.ro/......-preferat/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

...caine complet pe jumatate vagabond, ofer recompensa!"

Asta a vrut el sa scrie acolo, dar nu l-au lasat ELE.Doar stii ca azi mi-au curatat o postare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu stiu, nu am timp mereu, mai am si alte conturi pe aici de stalkuit in afara de-al tau.
Insa ceea ce stiu e c-au trecut azi si pe la una din intrebarile mele sa faca militarie >sad...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

worried nici nu te cunosc...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta nu a fost singurul meu cont pe acest site.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

don't tell anyone poti sa ramai pe aici, nu zic la nimeni.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor