| diasmail2004 a întrebat:

Buna,
nici mie nu-mi functioneaza facebook-ul. Orice alt site merge si de pe telefon ma pot loga la facebook de pe acelasi wifi dar de pe laptop, nu. Am incercat variantele scrie cu delete cookies si scan cu malware dar tot nu merge...

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce eroare iti apare si ce browser folosesti?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| geoalee a răspuns (pentru neluL):

Nici mie nu-mi merge

| neluL a răspuns (pentru geoalee):

Asa si? ...stii sa raspunzi la ce am intrebat mai sus?

| Cezaridkidk a răspuns:

Eu folosesc firefox si imi spune ca PC a fost cica infectat cu malware...ce sa fac?