| anonim_4396 a întrebat:

Ar putea careva sa-mi explice ( de preferat admira! ) de ce doamne primesc zeci de notificări cu întrebări care au fost puse de unii amici de pe site, acum aproximativ o lună!? ( Multiple notificări cu aceeasi intrebare! ) - E enervant! Știu ca site-ul întâmpină o defecțiune zilele astea ( dar e super enervant, deoarece nu mai pot vedea notificările vechi - la care la unele nu am răspuns! )
Se poate / Puteți dragi admini, remedia situația?

Ați mai întâmpinat sau întâmpinați careva aceeași problemă?

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Am patit si eu la fel.Am semnalat problema la contact, au zis ca se lucreaza la site si voor rezolva problema cat mai repede.
Dat fiind faptul ca e vineri seara, probabil problema va persista si in weenkend si pe la inceputul saptamanii viiitoare.
Poate se pregeste si desemnarea Userul anului.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

De la o vreme parcă tot site-ul a luat-o razna!
La fel ca utilizatorii de pe această mirobolanta platformă! happy

Și de ce anume întâmpinam astfel de probleme? Ce se întâmplă de fapt?
E vorba de război sau de covid? happy

Se face vreun upgrade? De aici " problemele"?
Sau e vorba de vreo defecțiune total neașteptată care a luat prin surprindere lumea la fel precum covidul și războiul? happy

| J0B0MAT a răspuns:

Eu am primit notificări cu întrebări de acum ceva ani, când nici măcar nu eram pe site.
S-a dezlănțuit haosul.

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

A înnebunit TPU-ul! happy