| anonim_4396 a întrebat:

Voi mai primiți notificări cu întrebări care au fost puse acum câteva luni sau, mai rău ( în cazul Tpu.ro ), notificări de la concursuri care au avut loc acum câțiva ani?
Chiar nu s-a reparat site-ul? Sau doar eu mai pățesc asta? ( Observ totuși că nu mai primesc 50 de notificări cu aceeași întrebare, cum se întâmplase când Tpul o luase la propriu razna, TOTUȘI E ENERVANT! ). Mai pățește cineva asta acum?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Se mai intampla uneori sa vad notificari de 2 ori pentru aceeasi chestie la perioade de cateva ore de exemplu
Stiu ca se lucreaza la TPU, dar pana cand nu stiu
TPU are un mod "anti-transparent" de a anunta lucrari, modificari etc
ele exista, dar lipsesc cu desavarsire monserwinking

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deloc

| LaviniuA a răspuns:

Eu nu. Ar trebui sa contactezi un moderator sa vada ce-i in neregula.

| norisorulpufos a răspuns:

Nu ai dormit bine?