| anonim_4396 a întrebat:

Bai, inteligentii care stiu totu' despre TPU, ma tot lumina si pe mine in urmatoarea problema? :

Cum naibii pot sa sterg niste prieteni pe care nu'i mai vreau in lista?batting eyelashes.

Poate va alegeti cu o funda. Poate, poate. devil

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dai clic în stânga pe "Prieteni", apoi pe "Prietenii tăi", apoi pe "Șterge prieten" în dreapta celui pe care dorești să-l elimini din lista ta. Succes.

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu trebuie sa fii inteligent pentru treaba asta. De asta nu vreau sa le stiu pe toate.

| Aleqa a răspuns (pentru Vizitiul):

Fiind T/A-ista, sunt obisnuita sa pun intrebarile cu mici glume in ea.

| Vizitiul a răspuns (pentru Aleqa):

In ele eventual. Nu suntem la dragoste si sex.

| Aleqa a răspuns (pentru Vizitiul):

In ele*, da ai dreptate. Nu prea ma uit la cum scriu raspunsurile happy.