| BogdyBogdan a întrebat:

am avut 25 de raspunsuri castigatoare si acum am doar 18. De ce mi-au scazut?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Iată de ce: http://www.TPU.ro/blog/?pe=2272.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Au fost șterse întrebările și implicit și răspunsurile.
Pa, pa.

greece12
| greece12 a răspuns:

Intrebarile respective au fost raportate si sterse,gandeste-te daca erau cu teme,spam, piraterie, continut obscen sau caracter irelevant.
Alta explicatie nu exista.

| Eღilia62 a răspuns:

Mi se pare ca au fost sterse raspunsurile cu to rr3nte sau alte link-uri catre site-uri ilegale. Daca erau raspunsuri cu asa ceva cam asta e explicatia.

| Hombre a răspuns:

A intrat la apa la ultima inundatie.

| VLΛD a răspuns:

Asa am patit si eu straight face

| BogdyBogdan explică:

Si s'au sters 7 intrebari simultan? happy

| IuliaCx a răspuns:

Cica ti le-a furat Avram=]]]]]]]]]]]
pentru ca acele oers si-au sters intrebarile

| Eღilia62 a răspuns (pentru IuliaCx):

Nu e corect ce ai zis : daca intrebarea stearsa de un user are raspunsuri, ea nu este stearsa total ci postata ca "anonim" iar raspunsurile si continutul intrebarii, raman.

| DfakfLaf a răspuns:

Salut BogdyBogdan. s-a intamplat si la mine asa. Problema e ca au fost sterse intrebarile,, Sper ca te-am ajutat, Funa?:?/ PA PA

| goejoy a răspuns:

Ti le-a furat Avram laughing