| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a întrebat:

ce mai faceti? as vrea sa stiu si eu parerea voastra despre acest site TPU, cum vi se pare si in ce mod va ajuta?
Mie mi se pare o idee extraordinara pentru ca asa aflu mai multe pareri despre intrebarile mele si chiar pot ajuta si eu pe altii.
:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Heii ^w^.
Pai acest site TPU este un site foarte inteligent gandit pot spune. Aici poti ajuta pe cineva si poti fi ajutat. Mi se pare foarte dragut, se vorbeste frumos iar copii sunt normali aici nu prea vezi injuraturi sau chestii de genu. Sunt numai lucruri frumoase si el merita laudat! Toate cuvintele bune despre acest site! [ Ps: am folosit site de 3 ori ...Scuzee... puppy dog eyes ]

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ explică (pentru AnaRadu):

Ai dreptate, chiar nu am vazut injuraturi si nu sunt persoane cu fite ca sa spun asa, ne intereseaza sa ajutam si mai ales sa fim ajutati. big grinbig grin te scuz si nu-i nimic. tongue

| Userses a răspuns (pentru 크리스티나kristinikaaクリスティーナ):

N-ai vazut. Ai sa vezi. Mai e timp.

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ explică (pentru Userses):

Am vazut stai linistit/a, chiar daca nu sunt de mult membru TPU am vizitat cand am avut nevoie de ceva acest site si sunt chiar multumita. si intrebarile sunt pentru toate gusturile, asta imi place cel mai mult. tonguetonguetonguetonguetongue

8 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna,incerc sa ajut oameni prin raspunsuri cat mai utile.
Imi place foarte mult site-ul TPU! Eu, personal nu am primit raspunsuri BUNE la intrebarile puse de mine. Si imi place si ideea cu tricoul.
*-*

| SMarius a răspuns:

Pe mine ma distreaza enorm site-ul asta...chiar imi alunga plictiseala! Ai vazut si tu ce intrebari pot aparea pe aici...laughing

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Cel mai tare! big grin

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Cel mai tare! big grin Iubesc TPU. Nu stiu ce m-as face fara eu big grin