| anonim_4396 a întrebat:

BUNA!
Ce presupune faptul de a ignora un user pe TPU, cum nu mai deranjeaza acela care este ignorat?

-nu mai are posibilitatea sa imi trimita mesaje?
-nu mai poate vizualiza intrebarile mele?
-nu mai poate vizualiza raspunsurile mele?
-nu mai poate vota raspunsurile mele?

Toate acestea sau numai cateva dintre ele si care sunt acelea?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Tot ce ai spus mai sus. Nu mai poate face nimic in legatura cu tine.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Esti sigur?

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu am o gramada bagati la index. Incearca si tu.

| anonim_4396 explică (pentru Salontanul):

Tocmai asta este problema, ca am si eu un utilizator trecut pe ignor dar nu are nicio treaba, vede postarile mele, are acces deplin la vot asupra postarilor mele si mi se pare incorect. Din moment ce i-am dat ignor ar trebui sa nu mai aiba acces.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Scrie sus la contact si iti va rasunde o administratoare.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"19. Cum pot ignora un utilizator?
Daca vrei sa ignori un utilizator, trebuie sa intri pe profilul acestuia si sa dai click pe optiunea "Ignore user". O poti gasi sub avatarul acestuia. Atunci cand tu ignori un utilizator, acesta:
- nu iti va mai putea raspunde la intrebari sau sa iti dea un reply la un raspuns
- nu iti va mai putea trimite mesaje private
- nu ii vei mai putea vedea postarile " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#19

"20. Ce se intampla cand un utilizator ma ignora?
Daca un utilizator te ignora, nu ii mai poti raspunde la postari (inclusiv reply la raspunsuri) si nu ii poti trimite mesaje private." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#20

Toate cele bune.

| kar1GaNNN a răspuns:

Din momentul in care ai apasat " Ignora user " e clar ca nu mai poate face tot ce ai specificat tu sus.
Salut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Ce se intampla cand un utilizator ma ignora?
Daca un utilizator te ignora, nu ii mai poti raspunde la postari (inclusiv reply la raspunsuri) si nu ii poti trimite mesaje private.