| Anonimgirl111 a întrebat:

cum pot lua legatura cu un user, fara sa fie public, avand in vedere ca statutul de membru junior nu-mi permite sa trimit mesaje private?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poți să-l rogi public să-și schimbe setările de la "Editare profil", în căsuța "Vreau să primesc mesaje de la:" să selecteze "Toți membri TPU". Atunci veți putea să comunicați fără probleme.
Succes.

| Anonimgirl111 explică (pentru NOname):

Multumesc frumos! Atunci, il rog pe uilizatorul Flav http://www.TPU.ro/utilizator/gebr sa-si schimbe setarile asa cum a spus NOname ca sa putem comunica.
Acum, sper sa si citeasca postarea asta.
Multumesc inca o data!

| Anonimgirl111 explică (pentru Anonimgirl111):

Utilizatorul *

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Setare modificata.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil userul respectiv nu-si doreste sa fie contactat de juniori, altfel ar fi setat optiunea de care spune NOname.

| Anonimgirl111 explică (pentru Brigaela):

Multumesc, Brigaela! O sa vad daca citeste postarea intai...